Pomocníci, kteří dokáží zatočit se všemi příznaky chřipky a nachlazení naráz

Chřipka a nachlazení patří mezi onemocnění, kterými si několikrát za život projde každý z nás, zejména na podzim a v předjaří. Přestože chřipková sezóna přichází každý rok v podobnou dobu, dokáže zaskočit velké množství lidí nepřipravených. A pak je na místě mít po ruce něco, co si s příznaky nemoci zaručeně poradí.

Chřipkou každoročně onemocní statisíce lidí a nemalé množství z nich chřipce zcela podlehne. Nemoc je doprovázena nepříjemnými příznaky, z nichž minimálně dvěma trpí až tři čtvrtiny pacientů.

Mezi příznaky chřipky patří:

 

  • horečka
  • ucpaný nos
  • bolest hlavy
  • bolest svalů a kloubů
  • bolest v krku
  • vlhký nebo suchý kašel

 

Co dělat při chřipce

Pokud už se chřipce nebo nachlazení nedokážeme vyhnout, lze alespoň zmírnit její průběh.

 

  • Odpočívat – spánek a dodržování klidového režimu obecně jsou při jakékoli nemoci důležitou součástí léčby. Spánkem lze tělo posílit pro boj s tělesnými neduhy.
  • Hodně pít – dostatečný přísun tekutin zabrání dehydrataci, pomáhá odplavovat toxiny z těla a také napomáhá rozpouštění hlenu.
  • Dbát na přísun vitaminů – důležitý je zejména vitamin C, ideálně v přírodní formě (citronová šťáva, kysané zelí, ovoce, zelenina).

 

Zbavte se horečky, ucpaného nosu i kašle

Další způsob, jak léčbu podpořit, je užívání volně prodejných přípravků. Ideální samozřejmě je, když se dají takříkajíc zabít všechny mouchy jednou ranou. Tedy zbavit se všech momentálních obtěžujících příznaků chřipky či nachlazení. Vhodné jsou ty s obsahem přírodních složek, které pomáhají stimulovat imunitu (vitamin C, zázvor, med), usnadňují vykašlávání (med, šalvěj, mateřídouška) a umožňují lépe dýchat (eukalyptus, mentol, máta). A přesně to nabízí léčivé přípravky Vicks, spojení účinných látek s dotekem přírody.

Komplexním řešením více příznaků chřipky a nachlazení najednou jsou horké nápoje Vicks SymtoMed. Tyto preparáty obsahují vedle účinných aktivních látek také přírodní složky a s nemocí si umí efektivně poradit. K dostání jako rozpustný prášek pro přípravu horkého nápoje.

130524_msl_0878.jpg

VICKS SymptoMed Complete citrón

Jediný horký nápoj, který kromě úlevy od horečky, bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů, bolesti v krku, ucpaného nosu, přináší úlevu i od kašle. Ulevuje tedy ne od 4 nebo 5, ale hned 6 příznaků chřipky a nachlazení. Obsahuje paracetamol pro boj s horečkou a bolestí, fenylefrin na ucpaný nos a léčivou látku s názvem guaifenesin, která ulevuje od kašle.

Obsahuje: paracetamol 500 mg, guaifenesin 200 mg, fenylefrin 10 mg. K dostání v balení po 5 a 10 sáčcích.

VICKS SymptoMed Forte

Horký nápoj, který je silný a účinný proti 5 příznakům chřipky a nachlazení jako je horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a kloubů a ucpaný nos. Díky vysoké koncentraci paracetamolu působí především proti horečce a bolesti v prvních dnech chřipkového onemocnění.

Obsahuje: paracetamol 1000 mg, fenylefrin 12,2 mg. K dostání v balení po 5 a 10 sáčcích.

Novinka v letošní sezóně

VICKS SymptoMed Classic citrón

Klasická kombinace osvědčených účinných látek pro úlevu od příznaku chřipky a nachlazení. Účinný zejména při nachlazení s rýmou díky vyšší koncentraci fenylefrinu a se zvýšenou teplotou a bolestí díky paracetamolu.

Obsahuje: paracetamol 500 mg, fenylefrin 12,2 mg. Velké cenové výhodné balení po 14 sáčcích.

krabicky.jpg

Před použitím si pozorně přečtěte příbalové informace léků.

Léky k vnitřnímu užití: Vicks SymptoMed Complete citrón, Vicks SymptoMed Forte citrón, Vicks SymptoMed Classic citrón

Všechny produkty lze zakoupit i v e-shopu www.lekarna.cz

 

Článek obsahuje komerční sdělení.

Pomocníci, kteří dokáží zatočit se všemi příznaky chřipky a nachlazení naráz patří do témat
  • chřipka nakobyl 18.12.2015 08:55:12

    Na chřipku se nechávám řadu let očkovat a nevím, co to je. Nachlazení,jako po včerejší práci v mrholení a studeném větru, tomu se člověk nevyhne.

  • Stopbacil Jíťa Hlucová 25.11.2015 16:32:59

    Já teda za sebe a za svoji rodinu doporučuji sirupek Stopbacil. Paní lékárnice mi jej doporučila, když už jsem nevěděla co by. Jsem za něj moc moc ráda. Skvěle účinkuje.

  • chřipka Pozoun 25.11.2015 16:15:04

    Vše co nabízíte jsou s*****. Používejte zdravej rozum a Zázvor.

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Nachlazení patří do témat

Adresář

Diskuze na téma Nachlazení

  • Silva 02.11.2016 13:11 Nachlazení

    Já jsem se o tom dovedela z internetu, konkrétne z webu mycomedica.cz. Mají tam vsechno pkene…

  • Ela 02.11.2016 10:11 Nachlazení

    Mediciální houby? to jsem zatím neslysela. Odkud to znás?

  • Silva 01.11.2016 16:11 Nachlazení

    Bývala jsem často nemocná a pomohly mi zvýšit imunitu mediciální houby.

  • Jindra 18.08.2016 21:08 Nachlazení

    zdravím, chtěla bych se podělit o zkušenost s produktem ActiMaris Gel na hojení. Dloooouho a často…

  • Vlasta 02.08.2016 16:08 Nachlazení

    Beru nejakou dobuhttp://www.cbdex.cz/project/imunit/ . doporucila mi jekolegyne z práce, která…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku